InternetNasza podstawowa oferta dotyczy wszelkiej aktywności w internecie, prowadzonej na zlecenie klienta. Skierowana jest przede wszystkim do indywidualnych użytkowników i małych firm, chcących zaznaczyć w nim swoją obecność. W dzisiejszych czasach cyfrowej rzeczywistości, posiadanie własnej strony firmowej, bloga lub forum, stało się na tyle proste, że każdy może sobie na to pozwolić. Można wręcz powiedzieć, że jest to koniecznością... a właściwie... naturalną koleją rzeczy. My tylko trochę ją ułatwiamy.

Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, skoncentrowanych na zapewnieniu klientom kompleksowych rozwiązań dostosowanych do dzisiejszych dynamicznych wymagań cyfrowego świata. Oferta obejmuje projektowanie responsywnych stron internetowych, które nie tylko przyciągają uwagę, ale także są zoptymalizowane pod kątem użytkowania na różnych urządzeniach. Tworzymy intuicyjne interfejsy, które zwiększają zadowolenie klientów i przyczyniają się do sukcesu biznesu online.

W obszarze e-commerce oferujemy kompleksowe rozwiązania, umożliwiające łatwe zarządzanie sklepem internetowym, płatności online i śledzenie zamówień. Dbamy o bezpieczeństwo transakcji, zapewniając klientom pełną pewność.

Nasi specjaliści ds. marketingu internetowego stosują skuteczne strategie SEO i SEM, które zwiększają widoczność witryn w wynikach wyszukiwania, przyciągając większą liczbę potencjalnych klientów.

Zaawansowane rozwiązania w zakresie analizy danych pomagają naszym klientom zrozumieć zachowanie ich użytkowników, co umożliwia podejmowanie bardziej trafionych decyzji biznesowych.

Dzięki nam osiągniesz sukces online, zdobywając przewagę konkurencyjną i zyskując lojalność klientów. Dołącz do grona zadowolonych klientów i przekonaj się, jak możemy wspólnie budować przyszłość Twojego biznesu w internecie.

Poniższe cenniki mają charakter poglądowy, a ostateczna wycena wykonywanej usługi jest ustalana z każdym klientem indywidualnie. Zależy ona od szeregu czynników, a głównie od terminu wykonania i stopnia skomplikowania oczekiwań.

Wizytówka
strona utworzona z darmowego szablonu HTML
500zł

dostosowanie szablonu

tylko 1 strona

wsparcie Google Analytics

Szablon HTML
strona utworzona z darmowego szablonu HTML
750zł

dostosowanie szablonu

4 podstrony

formularz kontaktowy

wsparcie Google Analytics

Wordpress
strona utworzona z darmowego skryptu CMS
1000zł

instalacja skryptu

dodanie niezbędnych wtyczek

instalacja szablonu

wsparcie Google Analytics

Domena i hosting
zamówienie domeny i optymalnego hostingu
250zł

wyszukanie domeny i hostingu

wybranie dostawcy

założenie konta

konfiguracja konta

Google AdWords
reklama strony w wynikach wyszukiwania Google
500zł

założenie konta

utworzene kampanii reklamowej

dobranie fraz kluczowych

ustalenie budżetu

zdefiniowanie raportów

Google Analytics
narzędzie do analizy statystyk serwisów WWW
250zł

założenie konta

konfiguracja statystyk

instalacja na stronie

zdefiniowanie raportów